Jeśli chcesz otrzymywać najświeższe informacje
o nowościach, promocjach
wpisz swojego maila:











 

 

 

HEWEA sp. z o.o.

Byków ul. Przemysłowa 1, 55-095 MIRKÓW
tel.71 345 60 00
fax 71 345 82 13

godziny pracy:
8:00 - 17:00
serwis
8:00 - 16:00
e-mail info@hewea.com
Aby zobaczyć mapkę dojazdu, kliknij tutaj

 

POMORZE
żurawie hydrauliczne, burty załadunkowe, podnośniki koszowe, hydraulika siłowa
pomorze@hewea.com
tel. kom. (602) 836 688
Mariusz Liczmański

WIELKOPOLSKA
wielkopolska@hewea.com
tel. kom. (0606) 777 502
Jacek Ziobro

HEWEA WSCHÓD
Kontakt:
podlasie@hewea.com
lubelskie@hewea.com
tel. kom. 0604 157 748
Jarosław Czech

MAZOWSZE
Kontakt:
mazowsze@hewea.com
tel. kom. 0509 410 044
Krzysztof Twardowski

POMORZE

DOLNY ŚLĄSK I LUBUSKIE
tel. kom: (602) 398 466
e-mail: dolnyslask@hewea.com

MAŁOPOLSKA I ŚLĄSK - Kraków
Sekcja żurawi, hydraulika i burty Anteo
e-mail: malopolska@hewea.com
tel. kom. (604) 590 035
Adam Jochymek

ZACHODNIO-POMORSKIE
zachodniopomorskie@hewea.com tel.(0606) 777 502
Jacek Ziobro


HEWEA - DOLNY ŚLĄSK

DZIAŁ SPRZEDAŻY

Sekcja żurawi

Łukasz Olszewski

tel. (71) 398 06 70
tel. kom. (0604) 590 061
e - mail: Lukasz.Olszewski@hewea.com

Sekcja hydrauliki siłowej

Z-CA DYR. HANDLOWEGO
DS. HYDRAULIKI SIŁOWEJ
Robert Nawrocik

tel. (71) 398 06 72
tel. kom. (0606) 313 800
e - mail: Robert.Nawrocik@hewea.com



Krzysztof Leś

tel. (71) 398 06 71
tel. kom. (0604) 123 722
e - mail: Krzysztof.Les@hewea.com

Grzegorz Drabik

tel. kom. (0662) 012 250
e - mail: Grzegorz.Drabik@hewea.com

Sekcja elementów nadwozi

Dariusz Górski

tel. (71) 398 06 74
tel. kom. (0602) 741 418
e - mail: Dariusz.Gorski@hewea.com

Sekcja zbiorników paliwowych

Piotr Jaworski

tel. kom. (660) 476 801
e - mail: Piotr.Jaworski@hewea.com

Sekcja urządzeń komunalnych

Kazimierz Tyburski

tel. (71) 398 06 77
tel. kom. (0606) 874 733
e - mail:
Kazimierz.Tyburski@hewea.com

Katarzyna Grzymska

tel. (71) 398 06 78
tel.kom. (0604) 918 731
e - mail:
Katarzyna.Grzymska@hewea.com

Sekcja przemysłowa

Marcin Saluk

tel. (71) 398 06 79
tel. kom. (0606) 146 202
e - mail:
Marcin.Saluk@hewea.com

Bartosz Jaźwiec

tel.kom. (0600) 011 508

e - mail:
Bartosz.Jazwiec@hewea.com

Sekcja burt załadunkowych

Maciej Bogucki

tel. (71) 398 06 76
tel. kom. 602 398 466
e - mail:
Maciej.Bogucki@hewea.com

 

Sekcja Agro

Dawid Romanowski

tel. kom. (606) 777 503
e - mail: Dawid.Romanowski@hewea.com

SERWIS

Anna Raszowska

tel. (71) 398 06 89

e - mail: Anna.Raszowska@hewea.com

Rafał Ruminiak

tel. (71) 398 06 89

e - mail: Rafal.Ruminiak@hewea.com

   

DZIAŁ TECHNICZNY

Bartosz Frąk

tel. (71) 398 06 81
tel. kom. (0606) 815 690
e - mail: Bartosz.Frak@hewea.com

Sylwia Kaliniec

tel. (71) 398 06 75
tel. kom. (694) 429 154
e - mail: Sylwia.Kaliniec@hewea.com

Pawelec Krzysztof

tel. kom. (662) 012 980
e - mail: Krzysztof.Pawelec@hewea.com

DZIAŁ LOGISTYKI

Joanna Ćwiklińska

tel. (71) 398 06 82
tel. kom. (0602) 718 226
e - mail: Joanna.Cwiklinska@hewea.com

Kamila Rogala

tel. (71) 398 06 87
tel. kom. (604) 069 652
e - mail: Kamila.Rogala@hewea.com

Anna Pokusa

tel. kom. (694) 426 209

e - mail: Anna.Pokusa@hewea.com

RACHUNKI BANKOWE

KONTO PLN:
NR KONTA : BNP Paribas Bank Polska S.A. 95 1600 1156 0004 0603 1263 1001

KONTO WALUTOWE EURO:
NR KONTA : BNP Paribas Bank Polska S.A. PL 61 1600 1156 0004 0603 1263 1031
KOD SWIFT : PPABPLPK